E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home
Písmeno "V"
Kategorie, začínajíce na "V"

Vědecké instituce

Veřejná správa

Církevní instituce, Cizí úřady pro ČR, Domy dětí, Humanitární organizace, Knihovny ...

Věznice

Vrakoviště

Vrata, brány

Vybavení do bytu

Vymáhání pohledávek

Výpočetní technika

Výroba stavebních materiálů

Výrobce nápojů

Výrobce potravin

Výrobce sportovního oblečení

Výrobci elektrotechniky

Výrobci mobilních telefonů

Vysoké školy

Výtahy - prodej a servis

 

Záznamy, začínajíce na "V"

V.K.S. Vagon Komerc Speed, spol. s r.o.

Komornická 1982/7 Praha-Dejvice
Web
Doplňující údaje: Firma se od počátku své existence zabývá pronájmem železničních nákladních vozů, zejména kotlových pro přepravu nebezpečného zboží třídy 2 a 3 dle RID. Vozový park narůstal a obchodní činnost se postupně rozšiřovala na nákup a prodej železničních nákladních vozů a jejich komponentů.

VAJA-Zahradní technika

Štikov 125 Nová Paka
Web
Doplňující údaje: Firma VAJA nabízí sekačky, traktory a ridery, motorové kosy. Řetězové pily, drtiče, motory, sněhové frézy a mnoho dalšího.

Valmi-Závlahy

Libuškská 8/191 Praha-Libuš
Web
Doplňující údaje: Firma Valmi se zabývá dodávkami a montážemi závlahových komponentů i celých závlahových systémů. Realizujeme projekty systémů automatických závlah zahrad a sportovišť, realizace automatických závlah, kompletní servis závlahových systémů, kompletní realizace a údržba zahrad a sadových úprav a zemědělské závlahy.

Valmont trading, s.r.o.

Nuselská 142/9 Praha - Nusle
Web
Doplňující údaje: něco

Vaše domy, s.r.o. - správa domů a nemovitostí

Za Mototechnou 1114/4 Praha 5
Web
Doplňující údaje: Naše hlavní činnosti jsou: pořizování a udržování evidence bytů a nebytových prostor a osob, tvorba předpisů plateb; příprava plateb a komunikace s bankou, provádění plateb do dohodnuté výše včetně SIPO. Kontrola plateb a upomínání a přehled dlužníků; zajištění odečtů bytových měřidel a rozúčtování, kontrola a rozdělení nákladů, rozpočítání nákladů na jednotky, distribuce výstupů; provádění vyúčtování zálohových služeb pro vlastníky; zajištění smluv s dodavateli služeb - odpad, úklid, energie, údržba zeleně apod.; provádění odečtů domovních měřidel a kontrola faktur za dodávky energií a služeb; vedení účetnictví, včetně zpracování roční závěrky a podání daňového přiznání; vedení mzdové agendy; zpracování plánu hospodaření domu; sjednání pojištění domu a vyřizování pojistných událostí; účast na schůzích; vlastní 24h kontaktní linka pro řešení havárií v domech, pravidelná kontrola stavu nemovitosti 1x za 14 dní, zajištění povinných revizí a kontrol v řádných termínech; zajištění běžné údržby nemovitosti a sledování kvality prací; zajištění havarijní služby; dokumentace oprav, změn a sledování záruk; vyřizování reklamací; zpracování přehledu stavu nemovitosti a plánu oprav.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds