E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home
Písmeno "T"
Kategorie, začínajíce na "T"

Taxi

Taxislužby

Telekomunikační služby

Textil, obuv, oděvy

Tuning

 

Záznamy, začínajíce na "T"

T-Mobile Czech republic

Tomíčkova 2144/1 Praha-Chodov
Web
Doplňující údaje: T-Mobile - spolehlivost, jednoduchost, isnpirace. 103 milióny zákazníků v rámci celosvětové komunikační sítě T-Mobile využívají výhod silné mezinárodní skupiny pro své individuální potřeby. Staňte se jedním z nich!

TAGEX CZ, s. r. o.

Pražská 255 - Kocanda Jesenice u Prahy
Web
Doplňující údaje: Společnost TAGEX CZ, s. r. o je stoprocentně českou firmou bez spoluúčasti zahraničního subjektu či kapitálu. Navazuje na aktivity společnosti KABE s.r.o. Praha a byla registrována pod novým jménem počátkem roku 1997. Předchozí firma v roce 1992 navázala oboustranně zajímavou spolupráci s firmou TAGEX, renomovaným německým dodavatelem řemenů. TAGEX CZ s.r.o. prakticky jako první nabídl provozovatelům zemědělských strojů kvalitní alternativu k českým laciným a drahým originálním řemenům. V následujícím roce rozšířil nabídku o díly pro sklízecí mlátičky, řezačky a stroje dodávané zejména německou firmou SCHRÖTER. Počátkem roku 1997 nově založená TAGEX CZ s.r.o. postupně získala pro český trh zastoupení firem GEBRÜDER SCHUMACHER /1998/, MWS SCHNEIDWERKZEUGE /1998/, RASSPE SYSTEMTECHNIK /1999/, BEPCO/TRACPIECES /2000/, italské RIMA /1998/ a dalších. Během let TAGEX CZ s.r.o. rozšířil svou dovozní nabídku od původních termostatů MOTORAD a řemenů prakticky na kompletní sortiment originálních i neoriginálních dílů pro všechny základní značky strojů na trhu doplněný pásy pro stavební mechanizaci DRB/DONGIL.

Takecars

Malešická 39 Praha 3
Web
Doplňující údaje: Jsme dynamicky se rozvíjející kurýrní služba, která započala svou činnost v roce 2004. Poskytujeme firmám expresní doručování zásilek po Praze, okolí a také po celé České a Slovenské republice. Jme schopni zabezpečit doručování zásilek do celého světa prostřednicvím našich partnerů. Náš systém umožňuje zákazníkovi předem zjistit, kolik jej bude doručení zásilky stát. Uplatňujeme systém jednotné ceny v dané zóně. Konečná cena zásilky je tudíž předem jasně definovaná, zřejmá a vždy stejná. Tým našich kurýrů chodí upraven v jednotném oblečení s logem Takecars a tvoří jej vesměs mladý kolektiv velmi flexibilních zaměstnanců. Za základ našich úspěchů považujeme nejen náš osobní přístup k zákazníkovi, ale zároveň stálou komunikaci a snahu o maximální spokojenost našich klientů. Plně se prizpůsobíme Vašim potrebám.

Taktovka.cz - hudební novinky a informace

Smetanova 15 Mohelnice
Web
Doplňující údaje: Taktovka.cz je hudební portál, kde najdete aktuální hudební novinky, informace o kapelách, hudebních nástrojích a žánrech, pozvánky na koncerty, recenze CD, DVD, koncertů a mnoho dalších čerstvých informací z oblasti muziky.

Tana oční optika

Wellnerova 1215/1 Olomouc
Web
Doplňující údaje: Firma vyznává heslo, že náprava zraku je individuální a odborně náročná záležitost. Péče dlouhodobě přesahuje první návštěvu. Řeší všechny následné problémy nad rámec běžných reklamací a v neposlední řadě klade důraz na příjemné a přátelské ovzduší.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds