E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home
Písmeno "L"
Kategorie, začínajíce na "L"

Last minute zájezdy

Lázně a relaxace

Lékárny

Letecká doprava

Likvidace nehod

Lodní doprava


Záznamy, začínajíce na "L"

Labor Komplet, s r.o.

Hlivická 416/24 Praha-Bohnice
Web
Doplňující údaje: Hlavním oborem naší činnosti je výroba a prodej laboratorního nábytku a digestoří z laminovaných dřevotřískových desek, nerezu nebo plechu. A protože heslem naší firmy je "Labor-Komplet .....Vaše kompletní laboratoř", dodáváme také laboratorní přístroje od sterilizátorů a sušáren, přes úpravny vod a destilační přístroje, až k analytickým vahám, ph-metrům a teploměrům. V žádné laboratoři také nemůže chybět laboratorní sklo, porcelán, plasty, drobné pomůcky a v neposlední řadě i ochranné pomůcky jako např. bezpečnostní sprchy nebo pracovní oděvy.

Lakovna Repos, s. r. o.

Pražská 297/32 Brandýs nad Labem
Web
Doplňující údaje: něco

Lama Expert

třída Kpt. Jaroše 3 Brno
Web
Doplňující údaje: Strategie společnosti je založena na bezvýhradné specializaci na oblast datových médií a zařízení, jejich používaní, opravy a zejména na záchranu dat při různých typech havárií pro všechny běžné typy operačních systémů, všechny běžné typy rozhraní a všechny běžné druhy hard disků a zálohovacích zařízení (mimo páskových ).

LANGFOR Translations s.r.o.

17. listopadu 133/17 Říčany
Web
Doplňující údaje: LANGFOR CZ s.r.o. (do roku 2007 Aktiv Centrum s.r.o.) je česká společnost se sídlem v Říčanech, kde provozuje jazykovou školu nabízející kurzy jazyků pro veřejnost. Významnou část aktivit tvoří firemní výuka jazyků v Praze a okolí. Sesterská společnost LANGFOR Translations s.r.o. se zabývá překladatelskou a tlumočnickou činností.

LARO PLUS, s r.o.

Partyzánská 3019/3 Prostějov
Web
Doplňující údaje: Nabízíme pojištění vozidel, výhodná povinná ručení a také havarijní pojištění. Vše probíhá prostřednictvím internetu z pohodlí Vašeho domova.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds