E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home
Písmeno "K"
Kategorie, začínajíce na "K"

Kadeřnictví

Kempy

Kina

Klimatizace a topení

Knihovny

Komoditní burzy

Kosmetický salon

Koupelny

Kovovýroba

Kuchyně

Kultura

Divadla, Galerie, Kina, Kulturní akce, Kulturní střediska ...

Kulturní akce

Kulturní střediska

Kurýrní služby

 

Záznamy, začínajíce na "K"

K&V Elektro

Strakonická 3155/1d Praha-Smíchov
Web
Doplňující údaje: Velkoobchod a maloobchod pro veškerý elektroinstalační materiál. Nabízíme široký sortiment jako vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, relé. Dodáváme i hromosvody, přímotopy, stykače, světelné zdroje nebo ohřívače vody. ABB, Moeller, Kablo.

K.C. Trade, s.r.o.

Unhošťská 2743 Kladno
Web
Doplňující údaje: Poskytujeme úklidové služby. Pro podrobnosti nás prosím kontaktujte.

Kadeřnictví Brno - Lotos Beauty Salon

Lužánecká 4a Brno
Web
Doplňující údaje: Profesionální kadeřnictví v Brně Lotos Beauty Salon - Loreal professionnel nabízí kompletní kadeřnické služby, prodlužování vlasů, brazilský keratin, svatební účesy, dárkové poukazy.

Kadeřnictví Picasso

Štěpánská 24 Praha 1
Web
Doplňující údaje: PICASSO
Žitná 2 120 00 Praha 2
Tel.: 222 230 074
Hotel ANDEL´S Pasáž DOMINO
Stroupežnického 21 150 00 Praha 5
Tel.: 296 882 900
Kadeřnictví PICASSO
Štěpánská 24 116 02 Praha 1
tel.: 222 210 563

Otvírací doba je na všech pobočkách stejná
Po - Pá 8 - 21 hod
So 9 - 15 hod
Ne 14 - 20 hod

V našich ateliérech zajišťujeme vše, co potřebujete pro dobrou pohodu a atraktivní vzhled - kadeřnictví, kosmetika, solárium, pedikura, manikura, masáže, depilace. Prodlužujeme vlasy šetrnou metodou pomocí přírodního keratinu, používáme pouze přírodní evropské vlasové pramínky, se kterými vlasy vypadají přirozeně. Vlasy můžeme prodloužit nebo pouze zahustit. Vytváříme svatební a společenské účesy, Již mnoho let úspěšně spolupracujeme s L'Oreal, Profesionell a Wella, jejichž produkty u nás můžete zakoupit. Zdarma Vám poradíme a navrhneme IMAGE, který změní Váš všední život. Pravidelně školíme tým vesměs mladých odborníků a již od roku 1993 pořádáme umělecké přehlídky účesů a módy, kterých se účastní nejlepší kadeřníci z celé republiky. Přehlídky se konají vždy na podzim a jsou přístupné široké veřejnosti, místo konání se dozvíte v provozovnách.

Kadeřnictví Picasso

Štěpánská 24 Praha 1
Web
Doplňující údaje: Prodlužujeme vlasy šetrnou metodou pomocí přírodního keratinu, používáme pouze přírodní evropské vlasové pramínky, se kterými vlasy vypadají přirozeně. Vlasy můžeme prodloužit nebo pouze zahustit. Pravidelně školíme tým vesměs mladých odborníků a již od roku 1993 pořádáme umělecké přehlídky účesů a módy, kterých se účastní nejlepší kadeřníci z celé republiky. Přehlídky se konají vždy na podzim a jsou přístupné široké veřejnosti, místo konání se dozvíte v provozovnách.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds