E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home
Písmeno "I"
Kategorie, začínajíce na "I"

Import export

Info servery o bydlení

Internetové obchodní domy

Internetový prodej

Armyshopy, Internetové obchodní domy, On-line klenotnictví, On-line knihkupectví, On-line parfémy ...

IT software a hardware

Bazary s výpočetní technikou, Časopisy o počítačích, Media, CD, DVD, Blu-ray, Obnova, záchrana dat, PC a IT poradenství ...

 

Záznamy, začínajíce na "I"

iCestovani

neuvedeno neuvedeno
Web
Doplňující údaje: Stránky o cestování, články snažící se oslovit především cestovatele bez cestovek. Podpořte i vy nekomerční stránky a zašlete nám článek o svém zážitku.

IDOS

Bráfova 1617/21 616 00  Brno
Web
Doplňující údaje: IDOS - Integrovaný dopravní systém jízdních řádů vlaků, autobusů, letadel a MHD (městská hromadná doprava). Internetový jízdní řád IDOS je jedním z výstupů Celostátního informačního systému o jízdních řádech (CIS JŘ), který vede z pověření Ministerstva dopravy České republiky společnost CHAPS spol. s r.o.

Ille Papír Service spol. s r.o.

Beranových 65 Praha 9
Web
Doplňující údaje: Kompletní vybavení hotelových pokojů. Perfektně vypracovaný a fungující logistický systém zaručuje včasné dodávky potřebného materiálu bez ohledu na místo určení. Závoz provádíme automaticky každé čtyři týdny a je pro klienta bezplatný. Taktéž výměna poškozených nebo nefunkčních přístrojů je bez jakýchkoliv poplatků. Zdarma zapůjčujeme zásobníky na toaletní papír, dávkovač tekutého mýdla, zásobník na papírové ručníky, osvěžovač vzduchu, čistící zóny a další přístroje, které naši technici namontují na určená místa a následně provádí zásobování příslušným materiálem. Na českém trhu jsme již od roku 1994 a v současné době máme 4200 klientů po celém území České republiky.

Importer.cz

Otakara Ševčíka 4228/83 Brno
Web
Doplňující údaje: Portál přímých dovozců IMPORTER.CZ Vám šetří čas a peníze! Zboží od nás můžete zakoupit za jedinečných cenových podmínek a většinou do druhého dne Vám ho doručíme přímo na Vaši adresu. Do nabídky pro Vás zařazujeme zboží, které v jiných obchodech není možné za stejných podmínek zakoupit. Jedná se o nevyprodané skladové zásoby, zboží z výstav či použité zboží.

Indonésie-velvyslanectví Indonéské republiky

Nad Buďánkami II 1944/7 Praha-Smíchov
Web
Doplňující údaje: Velvyslanectví a konzulát Indonéské republiky. Zastupuje zájmy indonéských občanů v ČR a staré se o propagaci Indonésie.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds