E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home
Písmeno "H"
Kategorie, začínajíce na "H"

Hnojiva

Hotely

Hry, loga, tapety

Humanitární organizace

Hypotéky

 

Záznamy, začínajíce na "H"

H & P OPTIKA

Křejpského 1531/6 Praha-Chodov
Web
Doplňující údaje: Optika nabízí brýlové obruby, čočky, multifokální skla (i plastové), optické pomůcky (lupy, pouzdra, šňůrky), čištění skel ultrazvukem. Přijímáme recepty všech zdravotních pojišťoven.

H-centrum

Staré Hradište 197 Staré Hradište
Web
Doplňující údaje: Naším cílem bylo vybudovat pro vás příjemné místo, kde si můžete nejen aktivně zasportovat, ale i příjemně relaxovat a odpočinout si. H-centrum je tu pro vaši dobrou náladu. Chceme se stát sportovním centrem nabízejícím vysokou kvalitu služeb, osobní přístup ke členům, špičkové sportovní vybavení a přátelskou atmosféru.

HAKO-MZDY, s r.o.

Revoluční 401 Odolena Voda
Web
Doplňující údaje: Nabízíme profesionální zpracování mezd a personalistiky pro malé i velké organizace, tj. jsme připraveni zpracovat mzdy Vašich zaměstnanců a v plném rozsahu nahradit Vaší vlastní mzdovou účetní nebo celou účtárnu. Zajišťujeme kompletní zpracování se všemi souvisejícími úkony, tj. výpočet mezd a odvodů, přihlášky a odhlášky zaměstnanců, zastupování při kontrolách, komunikaci s úřady, roční zúčtování daní, eldp, statistiky, vyhotovení příkazů k úhradě, tisk výplatních pásek, bezplatné poradenství .

HALAXOVÁ & HALAXOVÁ, TETRAPAT

Ostrovského 911/30 Praha-Smíchov
Web
Doplňující údaje: Známková a patentová kancelář. Nabízí služby v oblastech patentů, evropských patentů, PCT, užitných a průmyslových vzorů, ochranných známek, komunitárních ochranných známek, zajišťuje licence a znalecké posudky.

Halfords

Veselská 663 Praha-Letňany
Web
Doplňující údaje: Sortiment Halfords zahrnuje náhradní díly, autodoplňky, potřeby a nářadí pro automobily, audio a satelitní navigace do automobilů, jízdní kola, pěší turistiku, hry v přírodě, kempování a cestování všeho druhu. Součástí prodejen jsou také rychloservisní dílny.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds