E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home
Písmeno "G"
Kategorie, začínajíce na "G"

Galerie

Gastronomie

Gumárenský průmysl


Záznamy, začínajíce na "G"

Galerie Art

Mariánské náměstí 61 Uherské Hradiště
Web
Doplňující údaje: Naše Galerie ART sídlí v samém centru Uherského Hradiště na Mariánském náměstí v nově rekonstruovaných prostorách historického domu U černého orla. Zabýváme se výkupem a prodejem obrazů a uměleckých děl. Specializujeme se převážně na české malířství - období druhé poloviny 19. století, první poloviny 20. stol tzv. Mařákovu krajinářskou školu a moravské malíře z okruhu hodonínského SVUM. V naší nabídce se pravidelně objevují obrazy mistrů Stanislava Lolka, Aloise Kalvody, Františka Kavána, Jaroslava Panušky, Romana Havelky, Oty Bubeníčka, Oldřicha Blažíčka, Augustina Mervarta, Josefa Jambora, Jiřího Heřmana, Joži Uprky, Antoše Frolky ,B. Dvořáka, Karla Langera, Josefa Ullmana, Václava Radimského, Josefa Holuba, Ferdinanda Engelmullera, Františka Pečinky, Jana Honsy, Jana Minaříka aj.

Galerie Butovice

Radlická 520/117 Praha-Jinonice
Web
Doplňující údaje: Nákupní centrum Galerie Butovice nabízí více jak 100 obchodních jednotek rozmístěných do dvou nadzemních pater. Součástí projektu jsou podzemní garáže i venkovní parkovací stání. Prosklená fasáda spojuje život nákupního centra s nejbližším okolím kde v současné době probíhá další výstavba jak rezidenčních, tak kancelářských projektů. Obě podlaží budovy jsou propojena travelátory a výtahy.

Galerie DION

Na Pokraji 540/2 Praha 9
Web
Doplňující údaje: Galerie DION působí v Praze od roku 2004 a je otevřena všem směrům a tendencím současného výtvarného umění, osobnost umělce nijak neomezuje ve výběru námětu ani techniky. Hlavním cílem nové galerie je objevit talentované umělce a dát jim příležitost se představit širší veřejnosti. Galerie chce prezentací umělcovy tvorby v příjemném výstavním prostoru umožnit vznik okruhu jeho obdivovatelů a přívrženců, kteří by s ním mohli myšlenkově rezonovat a uskutečnit i zajímavá osobní setkání. Výstavní prostor galerie by měl být plochou určenou ke vzájemné komunikaci a experimentu.

Galerie Display

Bubenská 3/421 Praha 7
Web
Doplňující údaje: Výstavní program Galerie Display je primárně zaměřen na prezentaci uměleckých projektů ze zahraničí. Prostor je věnován i současným českým umělcům mladších generací.

Galerie Fénix

Freyova 945/35 Praha 9
Web
Doplňující údaje: "Nákupní galerie Fénix je moderní objekt s prostornými pasážemi nabízí pohodlné nákupy. Leží na dopravním uzlu Vysočan, což umožňuje snadnou dostupnost MHD i ze vzdálenějších míst Prahy. Na celkové ploše přesahující 12 000 m2 se návštěvníkům otevírá pestrá skladba více jak 80 obchodů, prodejen, služeb, kaváren a restaurací. Srdce obchodní pasáže tvoří supermarket s rozlohou více jak 1 600 m2. Na dvě patra obchodů, služeb, kaváren a provozoven drobného občerstvení navazuje ve třetím podlaží food court a rozsáhlé wellness a fitness centrum s rozlohou přes 1 200 m2. K dispozici je také 600 parkovacích míst v podzemních garážích objektu.

"
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds