E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Lékárna Spořilov

Božkovského 2967/4 Praha-Záběhlice
Web
Doplňující údaje: Lékárna nabízí široký výběr produktů pro zdraví a dlouholetou praxi v oboru farmacie.

Lékárna na Petřinách

Stamicova 1698 Praha-Břevnov
Web
Doplňující údaje: Lékarna nabízí rozšířený sortiment léčiv, homeopatika, veteriánární léčiva, zdravotnický materiál, inkontinentní pomůcky, léčivé čaje, vakcíny, individuální přípravu léčiv, léčebnou kosmetiku a také měření krevního tlaku a BMI.

MEDICONET, s.r o

V celnici 1040/5 Praha-Nové Město
Web
Doplňující údaje: Mediconet je privátní ambulantní zdravotnické zařízení, jež poskytuje širokou škálu zdravotních služeb s nadstandardním a individuálním přístupem ke svým klientům. Má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR. Využívá nejnovější léčebné metody za použití moderní lékařské techniky. Mediconet poskytuje komplexní ambulantní služby zaměřené na preventivní a léčebnou péči pro individuální i podnikovou klientelu.

Sdružené zdravotnické zařízení Jižní M

Šustova 1930/2 Praha-Chodov
Web
Doplňující údaje: Sdružené zdravotnické zařízení Jižní Město v sobě zahrnuje praktickou lékařskou péči, Pediatrii, Revmatologii, Kardiologii, Gynekologii, Chirurgii, Stomatologii, Neurologii pro dospělé, Rentgenologii, Diabetologii Ophthalmologii, ORL, Ortopedii, Internu a Psychiatrii.

Zdravotnické zařízení MEDIAM, s r.o.

Tusarova 1152/36 Praha-Holešovice
Web
Doplňující údaje: Zdravotnické zařízení MEDIAM, s r.o. poskytuje zdravotní péči hrazenou z všeobecného zdravotního pojištění Individuální nadstandardní péči-odborné poradny, mimořádné preventivní prohlídky dle věku a rizik pacienta, očkování nehrazené z všeobecného zdravotního pojištění, zdravotní p=reventivní péči a poradenskou činnost.
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds