E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Home Credit a.s.

Moravské náměstí 249/8 Brno
Web
Doplňující údaje: Společnost Home Credit a. s. patří k lídrům trhu spotřebitelského financování v České republice. Poskytuje účelové a bezúčelové financování prostřednictvím spotřebitelských a revolvingových úvěrů, produktové portfolio doplňují hotovostní půjčky. Skupina Home Credit Group je součástí mezinárodní finanční skupiny PPF, která se zabývá pojišťovnictvím, spotřebitelským financováním a poskytuje komplexní služby v oblasti správy majetku. Za 17 let své existence se skupina PPF stala jedním z předních mezinárodních finančních investorů a ke konci roku 2007 spravovala aktiva v hodnotě přesahující 10,1 miliardy eur.

Acredit CZ, s r.o.

Korunní 810/104 Praha-Vinohrady
Web
Doplňující údaje: Pomůžeme vám nejen se získáním osobního nebo podnikatelského úvěru, ale i s dlouhodobější finanční strategií. Doporučíme vám nejvhodnější a nejvýhodnější produkty a také finanční instituce, přesně podle toho, co jako soukromá osoba či podnikatel potřebujete a chcete. Máme navíc tu výhodu, že na rozdíl od bankovního úředníka nejsme limitováni produkty pouze jedné společnosti, spolupracujeme totiž s většinou renomovaných bankovních a finančních institucí v České republice.

Dražební společnost Bohemia, s r.o.

Kamenice 143 Náchod
Web
Doplňující údaje: DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST BOHEMIA, s.r.o. Vám provede dobrovolné i nedobrovolné veřejné dražby dle zákona č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách naprofesionální úrovni, která vychází z předchozí praxe při malé a velké privatizaci, dražeb pro Pozemkový fond ČR, finanční úřady, celní úřady, okresní a městské úřady a realitní kanceláře. Společnost zajistí veškeré související odborné právní služby. Specializujeme se výhradně na provádění veřejných dražeb.

Agentura BERM, s r.o.

Palackého nám. 113 Strakonice
Web
Doplňující údaje: Naše společnost se zabývá především prováděním veřejných dražeb (vlastníme koncesi jak na dobrovolné, tak i na nedobrovolné dražby) a prodejem nemovitostí. Další činností je archivace dokumentů (vlastníme koncesi na vedení spisovny), která zahrnuje činnosti od nakládky a odvozu dokumentů, přes utřídění a uložení až po skartaci dokumentů.

Aukční síň Galerie Národní 25

Národní 961/25 Praha 1
Web
Doplňující údaje: Aukční síň Galerie Národní 25 je zavedená firma, která provozuje svoji obchodní činnost se zaměřením na výtvarné umění a starožitnosti od roku 1991. Od roku 2004 pořádá Aukční síň Galerie Národní 25 aukce výtvarného umění a starožitností prostřednictvím internetu, počítačového programu, který aukci automaticky řídí. Aukcemi po internetu se Aukční síň Galerie Národní 25 řadí k jedné z největších aukčních firem v ČR.
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds