E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Poštovní spořitelna, a. s.

Roztylská 1860/1 Praha-Chodov
Web
Doplňující údaje: Poštovní spořitelna je druhá největší banka v ČR v počtu klientů. Obsluhuje jich více než dva miliony a nabízí jim bankovní služby v nejhustější síti obchodních míst. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a.s., která je největší bankou se sídlem v České republice a střední Evropě měřeno hodnotou aktiv. Jednoduchost nabízených produktů, kvalita obsluhy a příznivé ceny vytvářejí Poštovní spořitelně dobrý předpoklad pro to, aby mohla úspěšně nabízet své služby široké veřejnosti.

Wüstenrot hypoteční banka, a. s.

Na Hřebenech II 1718/8 Praha 4
Web
Doplňující údaje: Banka hypoteční.

Hypoteční banka, a. s.

Radlická 333/150 Praha 5
Web
Doplňující údaje: Hypoteční banka je moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená na poskytování hypotečních produktů v oblasti financování nemovitostí určených k bydlení. Díky své specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí jim řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství.

UniCredit Bank Czech Republic, a. s.

Na Příkopě 20 Praha 1
Web
Doplňující údaje: UniCredit Bank Czech Republic a.s. je silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

Československá obchodní banka

Radlická 333/150 Praha Radlice
Web
Doplňující údaje: Universální komerční banka ČSOB s plným rozsahem moderních bankopojišťovacích produktů a služeb pro fyzické osoby a firmy - půjčky a hypotéky, investování, on-line bankovnictví. Řešíme individuální finanční potřeby a poskytujeme služby komerční banky pro segmenty retailová klientela (fyzické osoby), malé a střední podniky, korporátní klientela a instituce, finanční trhy a privátní bankovnictví.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds