E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Reality, stavby a pozemky

Domy na klíč

Dražby nemovitostí

Pozemky

Pronájem nemovitostí

Realitní časopisy

Realitní kanceláře

Realitní servery

Reality

Správa nemovitostí

Zahraniční reality

 

Realitní inzertní server RealBonus.cz

Tiskařská 10 Praha 10
Web
Doplňující údaje: Realitní inzertní server RealBonus.cz zobrazuje nabídky na prodej / pronájem bytů, rodinných domů, pozemků, komerčních objektů, hotelů, restaurací, chat, nájemních domů. RealBonus.cz - Vaše realitní inzerce na jedné adrese.

Vaše domy, s.r.o. - správa domů a nemovitostí

Za Mototechnou 1114/4 Praha 5
Web
Doplňující údaje: Naše hlavní činnosti jsou: pořizování a udržování evidence bytů a nebytových prostor a osob, tvorba předpisů plateb; příprava plateb a komunikace s bankou, provádění plateb do dohodnuté výše včetně SIPO. Kontrola plateb a upomínání a přehled dlužníků; zajištění odečtů bytových měřidel a rozúčtování, kontrola a rozdělení nákladů, rozpočítání nákladů na jednotky, distribuce výstupů; provádění vyúčtování zálohových služeb pro vlastníky; zajištění smluv s dodavateli služeb - odpad, úklid, energie, údržba zeleně apod.; provádění odečtů domovních měřidel a kontrola faktur za dodávky energií a služeb; vedení účetnictví, včetně zpracování roční závěrky a podání daňového přiznání; vedení mzdové agendy; zpracování plánu hospodaření domu; sjednání pojištění domu a vyřizování pojistných událostí; účast na schůzích; vlastní 24h kontaktní linka pro řešení havárií v domech, pravidelná kontrola stavu nemovitosti 1x za 14 dní, zajištění povinných revizí a kontrol v řádných termínech; zajištění běžné údržby nemovitosti a sledování kvality prací; zajištění havarijní služby; dokumentace oprav, změn a sledování záruk; vyřizování reklamací; zpracování přehledu stavu nemovitosti a plánu oprav.

RKV Nemovitosti

Francouzská 6/80 Praha 2
Web
Doplňující údaje: Přímý majitel pronajímá byty, obchodní a kancelářské prostory ve vlastních činžovních domech. Domy se nacházejí ve strategicky výhodných polohách v Praze 2, 4 a 6, s výbornou dostupností pomocí MHD i autem. Pro nájemníky je k dispozici zahrada a garáže. Činžovní domy jsou renovované, byty ve výborném stavu, přímý majitel zajišťuje odpovídají péči o provoz domu.

Investice do stavebních pozemků, Florida

Orlando, Florida, USA Florida
Web
Doplňující údaje: Nabízíme vám investice do stavebních pozemků na Floridě ve městě North Port a Port Charlotte. Magnetem jsou zvláště přístupné ceny a vybudovaná infrastruktura. Váš fond nebo akcie, reality, pozemky a nemovitosti jsou podporou vaší penze.

Výtahy Server - www.i-vytahy.cz

Kosmova 342/10 Liberec 13
Web
Doplňující údaje: Český národní internetový server zabývající se komplexně oborem výtahy a zdvihací zařízení v České republice. Výtahářské diskuzní fórum, články o výtazích, seznamy firem, servis výtahů, nové výtahy.
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds