E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Stavebnictví

Developerské stavby

Pozemní a průmyslové stavby

Prodej stavebních materiálů

Stavba domů a bytů

Stavební práce

Stavební technika

Výroba stavebních materiálů

Výtahy - prodej a servis

 

HELIOS-K – stínící technika

U Výstaviště 21 Praha 7
Web
Doplňující údaje: Zaměřením, poradenstvím a montážemi tohoto sortimentu se zabýváme od roku 1991. Našimi přednostmi jsou především široký sortiment a individuální přístup k zákazníkovi. Veškeré zboží dodáváme vyrobené přesně na míru, zákazník může předem volit nejen z několika možných řešení, ale také například z mnoha barevných odstínů. Do budoucna chceme dále rozšiřovat služby o další komodity - odborné poradenství a servis všech nejen námi dodávaných a namontovaných zařízení.

Ing.Karel Foltis

Hlavní 38 Neplachovice
Doplňující údaje: Služby poskytuji zejména investorům, privátním stavebníkům, stavebním firmám, bytovým družstvům, obcím. Autorizace ČKAIT pro obor Pozemní stavby.

Mechanik s.r.o.

Nedokončená 9/1578 Praha 9
Web
Doplňující údaje: Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Na český i slovenský trh dodáváme elektrocentrály benzínové EUROPOWER, MEDVED, GESAN, WAY, ITC, naftové EUROPOWER a ITC, topidla, odvlhčovače vzduchu a ventilátory MASTER, stavební diamantové pily RUBI, SIMA, VACUTEC, diamantové kotouče SOLGA a RUBI, stavební vrátky CAMAC a UMACON, stavební shozy a výtahy, míchačky, vibrační a zhutňovací stroje, stroje na řezání betonu, řezačky na obklady, pomůcky a nástroje pro obkladače RUBI a další. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK s.r.o. záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Benefit stavební prvky s.r.o.

Komárovská 9 Opava
Web
Doplňující údaje: Nabízíme liniové odvodňovací žlaby Faserfix a Recyfix, odlučovače ropných látek, odlučovače tuků Aquafix, vsaky, retence DrainfiX, nádrže, nerezové žlaby a vpusti, kompozity, ocelové rošty, stavební chemie Remmers.

Josef Bergl, střechy, pokrývačské práce

Hradišťská 206 Blovice
Web
Doplňující údaje: Zajištujeme veškeré služby pro vaše střechy v Plzeňském a Středočeském kraji. Kompletní střechy, opravy, zednické práce, klempířské práce, rekonstrukce staveb, střešní okna.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds