E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home IT software a hardware Webdesignové služby

Fdesign-Frantisek Zsiros

Agátová 58 Kolárovo
Web
Doplňující údaje: Titul: Webdesign studio, tvorba web stranok, internetova reklama, SEO
optimalizacia, internet marketing

Popis činnosti: Naša kreatívna agentúra s viacročnou skúsenosťou a s
konkurencieschopnými cenami poskytuje najlepšie služby webdesignu.
Komplexné služby a nízke ceny robia našu agentúru výnimočnou.

NETservis, s.r.o.

Thákurova 676/3 Praha-Dejvice
Web
Doplňující údaje: "Založení společnosti NETservis, s.r.o se datuje ke konci roku 1998 a od počátku zaměstnává odborníky s mnohaletou praxí. Za dobu své existence se podařilo vybudovat rozsáhlou klientelu, mezi níž mimo jiné patří BOSCH, Procter&Gamble, Aral, Národní Muzeum, Blaupunkt, Fujifilm, Zentiva, Defend lock, časopis Respekt, Synergie Recruitment, Messer Technogas, Junkers a MUZO. Portfolio našich klientů zahrnuje jak velké mezinárodní firmy, tak i drobné podnikatele, neziskové a charitativní organizace.
"

Pro Holding CZ, s.r.o.

Písnická 448/5 Praha-Kamýk
Web
Doplňující údaje: "Nabízíme tvorbu profesionálních webových stránek či E-shopu, které jsou prvním krokem k přesvědčení potenciálního zákazníka k uzavření obchodu. Nepodceňujte důležitost kvality internetových stránek a podpory ze strany dodavatele.
"

1-OneDesign Studio

Vinohradská 2396/184 Praha-Vinohrady
Web
Doplňující údaje: Nabízíme Vám vytvoření jedinečného internetového obchodu, se kterým můžete výrazně zvýšit své tržby! Důraz klademe na čistý, kvalitní a inovační webdesign, který uživatele zaujme, ale neobtěžuje. Zároveň je potřeba, aby návštěvník lehce nalezl všechny potřebné informace a ovládací prvky, aby mu byly všechny informace jednoduše přístupné.

Webstart

Šafránová 26 Praha 10
Web
Doplňující údaje: Nabízíme kompletní řešení pro internet. Dobře víme, že k úspěchu nestačí jen kvalitně zhotovená prezentace. V naší nabídce proto naleznete vše co je třeba.
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds