E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home IT software a hardware PC a IT poradenství

AARON Group

Slezská 2526/113 Praha-Vinohrady
Web
Doplňující údaje: AARON GROUP nabízí svoji kapacitu a zkušenosti při vývoji aplikací pro on-line transakce a zpracování dat, obchodování po Internetu, centrální sběr dat a jejich replikace, customizací SQL databází včetně možnosti strukturovaných víceuživatelských přístupů. Máme zkušenosti s propojováním heterogenních datových zdrojů s internet a intranet/extranet systémy.

ARIT

Jánošíkova 1300/6 Praha-Krč
Web
Doplňující údaje: "ARIT s.r.o. je dynamická firma dodávající IT služby řadě zákazníků především v Praze a okolí. Působíme na poli profesionální správy a implementace informačních technologií. Poskytujeme rozsáhlé portfolio služeb, z nichž za klíčové považujeme správu počítačových sítí, prodej a servis hardware a softwarové služby. Naším cílem je snížení pořizovacích a provozních nákladů našich zákazníků v IT oblasti, zvýšení stability a výkonnosti jejich systémů. Toho dosahujeme kvalitním návrhem a postupnou implementací vybraných open source technologií (LINUX, OpenOffice, ...) do stávajících systémů.

"

Inventio Consulting, s.r.o.

Nádražní 1248/16 Ostrava
Web
Doplňující údaje: Společnost INVENTIO CONSULTING s.r.o. poskytuje své služby ve třech základních oblastech: poradenství, vzdělávání a správa firem.

FreeCom Consulting, s.r.o.

Nedvědice 75 Nedvědice
Web
Doplňující údaje: Optimální telekomunikační infrastruktura Vám pomůže udržet konkurenceschopnost zvýšením efektivity a snížením nákladů na telekomunikaci, které bývají v rozmezí 2-6% nákladů podniku. K tomu, aby bylo možné úspěšně a účinně snížit náklady na telekomunikační služby, popřípadě zvýšit efektivitu jejich optimálním využitím je nezbytné popsat aktivity podniku a strukturu vynakládaných nákladů na telekomunikační služby.

Net-System, s.r.o.

Generála Svobody 112/50 Liberec
Web
Doplňující údaje: Společnost NET-SYSTEM s.r.o. se sídlem v Liberci byla založena v lednu roku 1993. Již od svého vzniku získávala společnost díky kvalitě svých produktů, know-how zaměstnanců a schopnosti vyhovět zákazníkům stále více zakázek. K rychlému rozvoji společnosti přispěla i úzká specializace na nejmodernější technologie v počítačových sítích, kabelových systémech a komunikacích.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds