E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home IT software a hardware Bazary s výpočetní technikou

DEPOcomputers

Gen. Píky 3036/1b Ostrava
Web
Doplňující údaje: Nabízíme zejména repasované notebooky renomovaných značek jako jsou HEWLETT PACKARD, SONY VAIO, IBM, THOSIBA a mnohé další.

Notebook-bazar.cz

Václavské nám. 808/66 Praha-Nové Město
Web
Doplňující údaje: H.S.H. Computer s.r.o. je firma specializující se na kompletní oblast IT se zvlášním důrazem na prodej notebooků. Důkazem toho, že firma je předním prodejcem notebooků na českém trhu, je řada ocenění.

Eurotech Trade, a.s.

Cejl 817/105 Brno
Web
Doplňující údaje: Jsme přímými dovozci repasované výpočetní techniky z Evropy a severní Ameriky. V našem sortimentu převládají značkové počítače renomovaných výrobců. Na našich prodejnách naleznete široký výběr monitorů, sestav a v neposlední řadě notebooků.

Device Automation Czech, spol. s r.o.

Hviezdoslavova 1127/53 Brno
Web
Doplňující údaje: V oboru IT služeb patří Device k předním společnostem v Evropě. Od svého založení v roce 1992 se Device vyprofiloval v mezinárodní společnost, která poskytuje služby spojené s obměnou počítačů společnostem a organizacím, které potřebují obnovit hardware i software; kromě toho repasujeme, opravujeme a prodáváme výpočetní techniku těm, kdo chtějí kvalitní značkové výrobky za bezkonkurenčně nízké ceny.

GIGACOMPUTER, s.r.o.

Otakara Ševčíka 4228/83 Brno
Web
Doplňující údaje: Firma GIGACOMPUTER nabízí svým zákazníkům široký sortiment nového i repasovaného zboží. Výhodou repasované techniky je v prvé řadě kvalita silných značek za velice výhodné ceny. Naše firma spolupracuje s mnoha zahraničními dodavateli, kteří pro nás zajišťují zprostředkování nákupu zboží použitých na výstavách výpočetní techniky či předváděcích akcích konkrétních výrobců. Často se jedná o zboží, které ani nebylo fyzicky používáno, pouze jednou vybaleno z krabice. Toto zboží pak nabízíme našim zákazníkům za zlomek jeho původní ceny.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds