E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Obchod a služby Chovatelské stanice psů

Chovná stanice Akita Inu Tomadochi

Nádražní 318 Železnice
Web
Doplňující údaje: Naším chovatelským cílem je odchovávat zdravá štěňátka s výborným exteriérem i rodokmenem a především s vyrovnanou povahou, aby byli skvělými společníky, a proto klademe velký důraz na správnou socializaci. Také chceme, aby naše odchovy byly typickými představitely plemene. Velmi zodpovědně proto vybíráme rodiče a snažíme se absolvovat povinná i nepovinná zdravotní vyšetření.Naše mezinárodně chráněná chovatelská stanice Tomadochi (přítel) byla zaregistrována pod FCI v roce 2010.

Chovatelská stanice z Fatkovského dvora

Bělkovice-Lašťany Bělkovice-Lašťany
Web
Doplňující údaje: Chovatelská stanice „ Z FATKOVSKÉHO DVORA“ byla zaregistrována v Praze na plemenné knize 25. 5. 2006. Naleznete ji v podhůří Nízkého Jeseníku v obci Bělkovice – Lašťany okres Olomouc.
Zabývá se chovem Zlatých retrieverů a Kavalír King Charles Španělů.

Chovatelská stanice z Dobruské stáje

Černá u Bohdanče 71 Lázně Bohdaneč
Web
Doplňující údaje: Chovatelská stanice z Dobruské stáje se zabývá chovem plemene Svatobernardský pes dlouhosrstý a krátkosrstý, Foxteriér hladkosrstý.

Chovatelská stanice Bílý Křemínek

Zahradnického 2958 Havlíčkův Brod
Web
Doplňující údaje: Chovatelská stanice samojedů Bílý Křemínek byla zaregistrována v roce 2003 a na konci tohoto roku jsem měla první vrh. Z tohoto vrhu jsem si nechala fenečku a pejska. Od té doby se chovu věnuji více, provozuji s nimi canisterapii a snažím se o zviditelnění plemene samojed, které je jedinečné úplně vším.

Chovatelská stanice Strakatý samet

Srbínská 10/1211 Praha 10
Web
Doplňující údaje: "Chovatelská stanice Strakatý samet byla zaregistrována Českomoravskou kynologickou unií v listopadu 2003. Důvod jejího vzniku byl velmi prostý: po dlouhých měsících netrpělivého čekání jsme si konečně těsně před povodněmi v létě 2002 přinesli domů líbezné štěňátko českého strakatého psa (ČSP), fenku Barbuchu Tyrkys, a stali se tak rázem nadšenými propagátory této národní psí rasy. Jelikož se jedná o plemeno, které před pár lety téměř vyhynulo, rozhodli jsme se věnovat se také chovu. Soužití s naší Barunkou nás denně přesvědčuje, že ani další lidé by neměli být ochuzeni o úžasné povahové vlastnosti a obrovské porce lásky těchto bezesporu výjimečných nejlepších přátel člověka.
"
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds