E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Obchod a služby Gastronomie

Vinotéka Víno Kolínská

Kolínská 11 Praha 3
Web
Doplňující údaje: Za výborné ceny prodáváme také víno v Bag in Boxech. Naším cílem je zajistit komfortní dodávky kvalitního vína zejména v okolí vinotéky. Objednáte si vaše oblíbená sudová víno na našich stránkách a my vám doručíme objednávku až do kanceláře či domova. Sortiment našeho obchodu doplňujeme nabídkou vín v originálních lahvích, olivovým olejem, přírodními ovocnými šťávami v BIB, delikatesami a vinařskými doplňky.

Fast food - Pizza food and wine - Praha 5 Smíchov

Radlická 26 Praha 5
Web
Doplňující údaje: Pečeme italskou pizzu z tenkého křupavého těsta o průměru 45 cm na rajčatovém nebo smetanovém základě. K přípravě používáme italská drcená rajčata, strouhaný sýr Gouda a další kvalitní suroviny a ingredience. Připravujeme také čerstvé saláty a bagety světlé či vícezrnné, které i zapékáme. Do salátů a baget používáme jen čerstvou zeleninu. Sudová vína vinařské společnosti Pavlovín stáčíme do PET lahví s sebou. Sortiment doplňují vybraná česká lahvová vína, italské Lambrusco a chilská vína ze sklepa Morandé. Pro osvěžení nabízíme i další alkoholické a nealkoholické nápoje, v zimě punč, horkou Medovinu, svařené víno nebo kvetoucí čaje, v létě chlazené nápoje, Sangrii s ovocem apod. Větší objednávku můžete učinit telefonicky a v určenou hodinu si ji vyzvednete.

JLV catering

Chodovská 228/3 Praha-Michle
Web
Doplňující údaje: Nabízíme Vám kompletní cateringové služby, ať už jsou to klasické akce či nestandardní události, společenské či soukromé. Náš tým odborníků Vám připraví exkluzivní občerstvení a dokonalý servis.

CREATIVE catering

Vodičkova 682/20 Praha-Nové Město
Web
Doplňující údaje: Creative Catering nabízí firmám, institucím i jednotlivcům komplexní zajištění cateringových služeb, bez zbytečných stresových, finančních i časových zátěží. Realizace cateringových specialit včetně doprovodných služeb a servisu pro svatby, párty, rauty, společenské, kulturní, obchodní a jiné významné akce. Potěšení ze sladkostí pro malé i velké, sommeliérské služby, gastronomické zajištění firemních jednání, hostiny, koktejly - to je Creative Catering - realizace jakékoliv společenské akce "na klíč".

Mimo-limit catering

Fryčajova 56/64 Brno
Web
Doplňující údaje: Mimo Limit, eventová, cateringová a svatební agentura, při jejíž každé akci proudí nadčasová elegance s výstřelky současných trendů ruku v ruce tak, aby společně vytvořili originální a nevšední zážitky, které se stanou pro Vaše hosty nezapomenutelnými.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds