E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Obchod a služby Astrologie

Marie Cajthamlová - výklad tarotu

V háji 1153/29 Praha 7 - Holešovice
Web
Doplňující údaje: Výklad karet umožňuje zjistit současný stav nějaké záležitosti nebo problému a jeho skryté aspekty, možnosti vývoje a jejich důsledky, možnosti řešení problému a důsledky těchto možností, příčiny problému, osobnost a situaci člověka Neurčuji diagnozu, nebo konkrétní údaje o třetí o sobě. Osobní výklad karet poskytuji v Praze, výklad mailem nebo telefonicky po domluvě, může probíhat po zaplacení v dohodnutém termínu i přes Skype.

Miroslava Holoubková – Astrologická poradna

Dlouhá 181 Mratín
Web
Doplňující údaje: Astrologie vám může hodně pomoci v orientaci v sobě, v druhých lidech i v životě. V oblasti astrologie mám dvacetiletou praxi a stavím vždy na kvalitně odvedené práci za níž se nebudu muset stydět.

Psychologická poradna

Dlouhá 181 Mratín
Web
Doplňující údaje: Mým cílem je svým zákazníkům co nejkvalitněji pomoci. V oblastech jimiž se zabývám mám dvacetiletou praxi. Více informací naleznete na mých webových stránkách.

Ing. Richard Stříbrný

Nerudova 237/39 Praha
Web
Doplňující údaje: Váš horoskop bude zpracovávat jeden z nejzkušenějších astrologů v této republice. Ing. Richard Stříbný má dvacetiletou astrologickou praxi, je tajemníkem Astrologické společnosti ČR, předsedou Sekce profesionálních astrologů AS ČR a má pravidelné relace na Rádiu KISS ( 98 MHz, každý druhý pátek od 15. do 16.hod ). Vystupuje dosti často v TV Prima a Nova. Jeho příspěvky můžete číst pravidelně v Astru, Magazínu 2000.

Ljuba Bajtlerová - Astrologická praxe

Pplk. Sochora 724/30 Praha
Web
Doplňující údaje: Pokud Vás někdy zaujalo slovo astrologie, možná se právě my sejdeme na astrologické konzultaci. Ráda bych Vám naši případnou spolupráci přiblížila. Astrologie využívá bezpříčinné souvislosti života na zemi s planetárními cykly. Horoskop lze sestavit pro každý okamžik života a vyhodnotit zkušenostmi astrologů získanými, rozvíjenými a uchovanými po staletí.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds