E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Obchod a služby Architekti, projektanti

Atelier EUROPROJEKTA

Berkova 444/8 Brno
Web
Doplňující údaje: "Naše projekční kancelář si zakládá na vysoce individuálním přístupu ke všem požadavkům klienta. Při zpracování Vašeho projektu po celou dobu tvorby projektové dokumentace až po její realizaci budete spolupracovat výhradně s jedním architektem, který Vám bude vždy k dispozici (24 hodin denně) k zapracování všech návrhů a zodpovězení Vašich otázek týkajících se projektové činnosti související s Vaší stavbou.
V našem projekčním ateliéru se o Vás postará kolektiv mladých architektů a projektantů, kteří získávají své poznatky sledováním české i zahraniční historické a moderní architektury prostřednictvím pravidelných cest za architekturou. Naši zaměstnanci se samozřejmě zabývají studiem všech legislativních, technických, technologických a stavebně-konstrukčních požadavků na výstavbu."

Archion - architektonický atelier

Michalská 432/12 Praha-Staré Město
Web
Doplňující údaje: Architektonický atelier ARCHION je profesně plně vybavený architektonický atelier, poskytující komplexní služby od konceptu architektonického díla či urbanistické studie, přes vyřízení územního rozhodnutí a stavebního povolení Vaší investiční akce, až po vypracování realizační dokumentace , spolupráce během stavby až do její kolaudace.

rch.architects

Úvoz 431/74 Brno
Web
Doplňující údaje: Naše architektonické sdružení zabezpečuje komplexní projektovou a inženýrskou činnost v investiční výstavbě. Provádíme komplexní řízení staveb v rozsahu od přípravy investičního záměru přes projektové fáze až po realizaci díla s možností detailního návrhzu interiéru. Cílem je dodat profesionální služby, které zajistí realizaci jejich záměrů v dohodnutých termínech.

Egis, spol. s r.o.

Na Botiči 3169/5 Praha-Záběhlice
Web
Doplňující údaje: "Projekční firma EGIS spol s r.o. byla založena v roce 1992 Ing. Richardem Houškou a Ing. Pavlem Procházkou. V současné době pracuje pro naší kancelář 6 stálých projektantů, 1 architektka.
Pro zajištění všech potřebných profesí spolupracujeme s celou řadou specializovaných projektantů na vodu, kanalizaci, plyn, požární ochranu, elektro, vzduchotechniku aj, kteří jsou odborníky ve svém oboru. V současné době projekty zpracováváme počítačově a to v programu Allplan nebo v programu AutoCad. "

ORESTA spol. s r.o. - architektura

U třešňovky 1795/2 Praha-Kobylisy
Web
Doplňující údaje: Architektonický atelier ORESTA funguje již od r. 1990. provádíme architektonické, urbanistické a interiérové projekty všech stupňů od studie až po realizaci a kolaudaci.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds