E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Kultura Galerie

Malíř a výtvarník Drahoslav Solta

Drtinova 467/2a Praha 5
Web
Doplňující údaje: Malíř Drahoslav Solta se narodil v roce 1960 v Přerově na Moravě. Výtvarné vzdělání získal mimo jiné u otce malíře profesora Milana Knížáka, Karla Knížáka. Od r. 1978 do 1983 studoval u akademického sochaře a malíře Vítězslava Eibla a na Akademii umění v Plzni. Věnoval se malbě, sochařství, kresbě a grafice. Emigroval v květnu 1989. Na cestách po Evropě se nakonec usadil v Jižním Španělsku, kde dostal politický azyl. Zde se prosadil jako malíř a výtvarník.

Entrance Gallery o. s.

Křižíkova 34 Praha 8 – Karlín
Web
Doplňující údaje: Entrance Gallery prezentuje progresívní mladou generaci umělců, především studentů a absolventů vysokých uměleckých škol z České republiky i ze zahraničí. Název a koncepce galerie vychází z polohy tohoto výstavního prostoru ve vstupu komplexu Karlín Studios.

Galerie Display

Bubenská 3/421 Praha 7
Web
Doplňující údaje: Výstavní program Galerie Display je primárně zaměřen na prezentaci uměleckých projektů ze zahraničí. Prostor je věnován i současným českým umělcům mladších generací.

Galerie DION

Na Pokraji 540/2 Praha 9
Web
Doplňující údaje: Galerie DION působí v Praze od roku 2004 a je otevřena všem směrům a tendencím současného výtvarného umění, osobnost umělce nijak neomezuje ve výběru námětu ani techniky. Hlavním cílem nové galerie je objevit talentované umělce a dát jim příležitost se představit širší veřejnosti. Galerie chce prezentací umělcovy tvorby v příjemném výstavním prostoru umožnit vznik okruhu jeho obdivovatelů a přívrženců, kteří by s ním mohli myšlenkově rezonovat a uskutečnit i zajímavá osobní setkání. Výstavní prostor galerie by měl být plochou určenou ke vzájemné komunikaci a experimentu.

Galerie U Zlatého Kohouta

Michalská 3 Praha 1
Web
Doplňující údaje: Galerie u Zlatého Kohouta vznikla po roční rekonstrukci v roce 1999 v gotických prostorách dvou domů, o kterých je zmínka již z roku 1400 a to pod stejným názvem - U Zlatého Kohouta. Prostory je možno pronajmout minimálně na dva týdny, všechny prostory se dají pronajmout jednotlivě, nebo i jejich kombinace.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds