E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Kultura Kulturní střediska

Kulturní a společenské středisko "Střelnice"

Střelniční 1 Český Těšín
Web
Doplňující údaje: Kulturní a společenské středisko „Střelnice“ (KaSS) je příspěvkovou organizací města Český Těšín. Za svůj hlavní úkol považuje uspokojování kulturních a společenských potřeb občanů města a spoluvytváření obrazu Českého Těšína jako kulturního města.

Městské kulturní středisko Říčany

17.listopadu 214 Říčany
Web
Doplňující údaje: Městské kulturní centrum v Říčanech patří mezi nejvýznamnější kulturní zařízení v tomto regionu, je neoddělitelnou součásti kulturního a společenského života. Konají se zde koncerty, divadelní představení, společenské akce, semináře, pořady místních sdružení a mnoho dalších akcí. MěKS také pořádá taneční, hudební, jazykové a jiné vzdělávací kurzy. Prostory MěKS je možné si pronajmout pro pořádání vlastních akcí.

Městské kulturní středisko Studénka

2. května 7 Studénka
Web
Doplňující údaje: Městské kulturní středisko Studénka je příspěvkovou organizací města od 1.9.1997. Zabezpečuje kulturní dění na území Studénky, provozuje studio lokální televize Odra, dvě knihovny, klub pro mladé a unikátní Vagonářské muzeum v prostorách zámku. Během roku organizuje MěKS také kurzy pro zdraví, orientálního tance, kalanetiky a jazykové kurzy.

Městské kulturní středisko Nový Jičín

Masarykovo náměstí 20 Nový Jičín
Web
Doplňující údaje: Posláním MKS je podpora pasivního i aktivního kulturního vyžití občanů. Kromě pestré programové nabídky poskytuje organizace pomoc kulturním iniciativám a podporuje vznik a realizaci kulturních, vzdělávacích a společenských akcí a programů.

Kulturní středisko Polná

Zámek 485 Polná
Web
Doplňující údaje: Kompletní zajištění firemních akcí, plesů, prezentačních akcí, párty, módních přehlídek, narozenin,  akcí pro děti, atd.
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds