E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Cestování Cestovní pojištění

Triglav pojišťovna, a.s.

Novobranská 544/1 Brno
Web
Doplňující údaje: Triglav pojišťovna, a.s. všemi prostředky orientuje svou činnost na zákazníka. Přitom se chce etablovat na pojistném trhu jako kvalitní pojišťovna s výjimečným servisem klientům. Pojišťovna Triglav chce být Váš partner a bude vždy usilovat o naplnění svého motta:

ORANGE travel, s.r.o.

Hlinky 45/114 Brno-Pisárky
Web
Doplňující údaje: ORANGE travel poskytuje autorizovaný internetový prodej zájezdů do celého světa od více než 200 ověřených českých a zahraničních cestovních kanceláří. Desítky tisíc klientů, kteří naším prostřednictvím za 15let činnosti cestovali, jsou pro nás motivací k poskytování stále lepších služeb k nimž patří i prodej zájezdů přes internet.

ASTORIE, a.s.

Rembrandtova 439/10 Ústí nad Labem
Web
Doplňující údaje: ASTORIE a.s. je ryze českou společností, která byla založena v roce 2001. ASTORIE a.s. disponuje obchodní službou, která v současné době čítá 53 kamenných kanceláří s pevnou otvírací dobou a to po celém území České republiky. Zároveň zastřešuje více jak 600 flexibilních finančních a pojišťovacích poradců - rovněž s komplexní působností po celé České republice.

Wustenrot pojišťovna, a.s.

Na hřebenech II 1718/8 Praha
Web
Doplňující údaje: Dnes je Wüstenrot finanční skupinou, kterou tvoří čtyři společnosti. Díky jejich úzké spolupráci a společné obchodní síti finančních poradců má klient Wüstenrotu svého osobního finančního poradce, a tím všechny potřebné služby snadno dostupné pod jednou střechou.

Sindibád cestovní kancelář, s.r.o.

Drahobejlova 1692/59 Praha-Libeň
Web
Doplňující údaje: Cestovní kancelář SINDIBÁD je specializována na pořádání tuzemských a zahraničních dětských táborů, akcí pro teenagery a školních pobytů. Dalšími aktivitami jsou individuální pobyty pro skupiny a autobusová doprava.
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds