E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Cestování Hotely

Hotel Monica

Vlnitá 31 Praha 4
Web
Doplňující údaje: Hotel Monica je postaven na krásném místě s jedinečným výhledem na město. Tento hotel v Praze nabízí svým hostům pohodlí a komfort v moderně zařízeném prostoru, který je sladěn do příjemných hřejivých odstínů. Chcete-li, posaďte se u krbu v naší restauraci nebo ochutnejte plzeňské pivo u našeho baru. Pro večeře při svíčkách doporučujeme sezení na terase s překrásným výhledem na Prahu.

Hotel STEP****

Malletova 1141 Praha 9
Web
Doplňující údaje: Hotel STEP****, provozovaný společností IC HOTELS a.s., disponuje 160 pokoji se standardem 4*. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, fénem, wifi, satelitní TV, telefonem, trezorem a minibarem. Kvalitou služeb a standardem klimatizovaných pokojů uspokojí i náročné klienty.

Hotel Best Western Páv ***

Kremencova 13 Praha 1
Web
Doplňující údaje: Hotel Páv nabízí ubytování přímo v centru Prahy. Nabízí 89 moderně zařízených pokojů a konferenční místnosti s možností pronájmu k soukromým a firemním akcím.

OREA HOTEL PYRAMIDA a.s.

Bělohorská 24 Praha 6
Web
Doplňující údaje: V OREA Hotelu Pyramida**** se prolíná pohodlné ubytování, kvalitní gastronomie a odpovídající služby. U nás naleznete vše, co při svém pobytu potřebujete. Ideální poloha, bezbariérovost celého hotelu, kongresové centrum nebo bazén s fitness centrem, to vše může být zajímavé, nejen pro business klientelu, ale i rodiny s dětmi nebo hosty objevující krásy historické Prahy. Hosté, kteří přijedou vlastním automobilem, mohou využít hotelové parkoviště.

Olympik Garni, a.s. - Hotel Olympik Tristar

Sokolovská 138 Praha 8
Web
Doplňující údaje: Pod Skupinu hotely Olypmik patří hotel Artemis, hotel Olympik, hotel Tristar a kongresová centra ITA. Olympik nabízí vedle běžných služeb ubytování i pronájmy konferenčních prostor pro soukromé účely.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds