E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Dům a hobby Dům a zahrada

Vaše domy, s.r.o. - správa domů a nemovitostí

Za Mototechnou 1114/4 Praha 5
Web
Doplňující údaje: Naše hlavní činnosti jsou: pořizování a udržování evidence bytů a nebytových prostor a osob, tvorba předpisů plateb; příprava plateb a komunikace s bankou, provádění plateb do dohodnuté výše včetně SIPO. Kontrola plateb a upomínání a přehled dlužníků; zajištění odečtů bytových měřidel a rozúčtování, kontrola a rozdělení nákladů, rozpočítání nákladů na jednotky, distribuce výstupů; provádění vyúčtování zálohových služeb pro vlastníky; zajištění smluv s dodavateli služeb - odpad, úklid, energie, údržba zeleně apod.; provádění odečtů domovních měřidel a kontrola faktur za dodávky energií a služeb; vedení účetnictví, včetně zpracování roční závěrky a podání daňového přiznání; vedení mzdové agendy; zpracování plánu hospodaření domu; sjednání pojištění domu a vyřizování pojistných událostí; účast na schůzích; vlastní 24h kontaktní linka pro řešení havárií v domech, pravidelná kontrola stavu nemovitosti 1x za 14 dní, zajištění povinných revizí a kontrol v řádných termínech; zajištění běžné údržby nemovitosti a sledování kvality prací; zajištění havarijní služby; dokumentace oprav, změn a sledování záruk; vyřizování reklamací; zpracování přehledu stavu nemovitosti a plánu oprav.

HELIOS-K – stínící technika

U Výstaviště 21 Praha 7
Web
Doplňující údaje: Zaměřením, poradenstvím a montážemi tohoto sortimentu se zabýváme od roku 1991. Našimi přednostmi jsou především široký sortiment a individuální přístup k zákazníkovi. Veškeré zboží dodáváme vyrobené přesně na míru, zákazník může předem volit nejen z několika možných řešení, ale také například z mnoha barevných odstínů. Do budoucna chceme dále rozšiřovat služby o další komodity - odborné poradenství a servis všech nejen námi dodávaných a namontovaných zařízení.

Truhlářství Milan Ondrášek

Tylova 151 Vrdy
Web
Doplňující údaje: Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku. Vyrábíme a zároveň montujeme zahradní a interiérový nábytek, kuchyňské linky, pergoly, altány, venkovní a interiérové dveře, schodiště, postele a vestavěné skříně. Zároveň k našim službám nabízíme dopravu a velký výběr materiálu. To vše dle přání zákazníka.

ALMA stav s.r.o.

Děkanská vinice I 819/16 Praha 4
Web
Doplňující údaje: Stavební firma provádí kompletní stavební činnosti, zateplování objektů, zámečnické, tesařské, klempířské a kamenické práce, také sanační a odkopové práce. Zajišťujeme především rekonstrukce všech typů bydlení včetně sítí, tj. rekonstrukce domů, RD, historických fasád, teras a lodžií, sklepních prostor, plochých a taškových střech, Při rekonstrukcích domů spolupracujeme s firmou Limagroup s.r.o., která dodává kvalitní okna ve všech provedeních. Na našich stránkách si můžete prohlédnout referenční práce a realizované objekty. Na stránkách najdete reference a fotografie hotových rekonstrukcí.

Čalounictví ČALOUNEX - opravy čalouněného nábytku

Řeporyjské nám. 126 Praha 5
Web
Doplňující údaje: Opravujeme čalounění moderního i staršího nábytku pomocí moderních i klasických čalounických postupů - pružiny, africká tráva, žíně, pracujeme také s kůží. Kromě oprav zajistíme také čalounění dveří a výrobu matrací, včetně matrací atypických rozměrů podle požadavků zákazníka. Opravy čalounění provádíme pro kancelářský nábytek, sedací soupravy, židle, klubovky, slohový nábytek, křesla ušáky, otomany, pohovky a také autosedačky nákladních automobilů a stavebních strojů.
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds