E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Veřejná správa Domy dětí

Dům dětí a mládeže

17. listopadu 1034/47 Olomouc
Web
Doplňující údaje: DDM Olomouc podporuje rozvoj talentů a poskytuje jim i možnosti prezentace a porovnání výsledků jejich činnosti na přehlídkách a soutěžích. Zařízení poskytuje zázemí pro setkávání a aktivity sdružení a spolků věnujících se dětem a mládeži.

Asterix - středisko volného času Havířov

Na Nábřeží 23/41 Havířov
Web
Doplňující údaje: DDM nabízí zájmovou a rekreační činnost pro děti, mládež i dospělé. Každý rok otevírá cca 90 kroužků sportovních, turistických, výtvarných, keramických, tanečních a počítačových. V době prázdnin připravujeme pobytové a příměstské tábory.

Dům dětí a mládeže Chomutov

Jiráskova 4140 Chomutov
Web
Doplňující údaje: Milí rodiče, děti a kamarádi, letošní rok bude v chomutovském Domečku opět velmi pestrý a bohatý. Máme pro Vás a Vaše děti připraveno na 90 pravidelných zájmových útvarů, spousty spontánních aktivit a příležitostných akcí. Stačí sledovat internetové stránky www.ddmcv.cz, kde kde najdete veškeré potřebné informace. Přejeme Vám v letošním školním roce hodně pohody, zábavy i poučení v DDM Chomutov.

Dům dětí a mládeže Větrník

Riegrova 1278/16 Liberec
Web
Doplňující údaje: DDM Větrník je zařízení pro všechny aktivní lidi. Každý rok otvíráme asi 100 kroužků, pořádáme celou řadu kurzů, seminářů a akcí pro veřejnost, umožňujeme talentovaným lidem zúčastnit se soutěží, na léto připravujeme příměstské, pobytové i putovní tábory. Snažíme se nabídnout pestrý program pro naše návštěvníky všech věkových kategorií.

DDM Praha 4 - Hobby centrum 4

Bartákova 1200/37 Praha-Krč
Web
Doplňující údaje: V naší nabídce jsou akce a aktivity pro všechny věkové kategorie – pro ty nejmenší předškoláčky až pro seniory, nabídku směřujeme také k maminkám s dětmi, mladým rodinám, ale třeba i ke školním a zájmovým kolektivům.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds