E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Občanské sdružení pro provoz CIOP

Zámecká 1 Měšice
Web
Doplňující údaje: Jsme zdravotnickým zařízením, které poskytuje onkologickou a tzv. následnou lůžkovou péči. Každý klient zdravotní pojišťovny má u nás zajištěn individuální přístup. Náš tým je složen ze zkušených odborníků, kteří se touto problematikou zabývají většinu svého profesionálního života. Ústav je situován do historického prostředí zámku v Měšicích u Prahy.

Občanské sdružení Sdružení Romů Severní Moravy

Palackého 607/5 Karviná
Web
Doplňující údaje: Smyslem činnosti „Centra“ je systematická prezentace romské kultury a kultury ostatních menšinových národnostních skupin v nejširším smyslu slova – od hudební, dramatické, výtvarné, literární až po gastronomickou – a tímto chce projekt podnítit zájem Romů o jejich vlastní tradice, zvýšit jejich sebevědomí a dát jim zažít, že mají co pozitivního nabídnout a motivovat je k tvůrčím aktivitám. Současně tím působit na příslušníky většinové společnosti i ostatních národnostních menšin, přizvat je ke společným akcím a soutěžím, zvláště děti a mládež.

Knihovna Sociologického ústavu AV ČR

Jilská 352/1 Praha-Staré Město
Web
Doplňující údaje: Knihovna Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i., je veřejně přístupná specializovaná knihovna. Nabízí českou i zahraniční literaturu nejen z oblasti sociálních věd, ale i filozofie, genderových studií, psychologie, ekonomie apod. (včetně odborných encyklopedií a slovníků). Knihovní fond obsahuje přibližně 20000 svazků určených pro prezenční i absenční studium. Knihy jsou k dispozici ve volném výběru ve studovně a část fondu je uložena v depozitáři v Jenštejně (knihy dovážíme do studovny nejméně jednou týdně).

Knihovna Archeologického ústavu AV ČR

Letenská 123/4 Praha-Malá Strana
Web
Doplňující údaje: Knihovna Archeologického ústavu AV ČR Praha získává literaturu z archeologie a příbuzných vědních oborů a zpřístupňuje ji uživatelům z řad odborné i širší veřejnosti. Knihovní fond obsahuje základní středoevropskou a západoevropskou odbornou produkci, ale také publikace z dalších částí Evropy i mimo ni. Snahou je získávat základní archeologické časopisy, řady a sborníky, a z monografií zejména práce teoretického a metodologického významu bez ohledu na místo vydání.

Knihovna Francouzského institutu v Praze

Štěpánská 644/35 Praha-Nové Město
Web
Doplňující údaje: Široká nabídka francouzské lůiteratuiry. Pořádáme také kurzy francouzštiny a další aktivity.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds