E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Veřejná správa Humanitární organizace

International Humanity

28. října 433/209 Ostrava
Web
Doplňující údaje: Pomáháme nejchudším obyvatelům naší planety na Srí Lance, v Nepálu, Zambii, Ugandě, na Haiti a v dalších rozvojových zemích „třetího světa“. Garantujeme 100% využití darovaných prostředků na humanitární a rozvojovou pomoc. Pomáhame bez nároku na odměnu při svém zaměstnání, neplatíme za pronájem prostor ani jiné administrativní poplatky.

Hand for Help

Orlí 139/5 Liberec
Web
Doplňující údaje: Humanitární organizace pomáhající především v oblastech postižených živelnými katastrofami.

Kvítek pomoci

Novosedly nad Nežárkou 39 Novosedly nad Nežárkou
Web
Doplňující údaje: Naším hlavním cílem je pomáhat neziskovým organizacím s pořádáním charitativních akcí, zaměřených zejména na prodej květin, květinových vazeb a výrobků jednotlivých neziskových organizací. Tyto akce budou pořádány v jednotlivých městech České Republiky ve spolupráci s místními podnikatelskými subjekty, občanskými sdruženími či neziskovými organizacemi, kulturními organizacemi, státní správou a samosprávou. Veškerý příjem z těchto akcí bude určen ve prospěch občanských sdružení či neziskových organizací, které se budou na akcích spolupodílet.

Diakonie Broumov

Husova 319 Broumov
Web
Doplňující údaje: Diakonie Broumov (původně Diakonie Úpice) vznikla v roce 1993 jako občanské sdružení otevřené ke spolupráci se všemi lidmi dobré vůle, jinými humanitárními organizacemi, církvemi a dalšími institucemi, jejichž součinnost je pro pomoc potřebným nutná..

Česká rada humanitárních organizací

Českobratrská 274/9 Praha-Žižkov
Web
Doplňující údaje: Česká rada humanitárních organizací vznikla 2.5.1990 pod původním názvem Československá rada pro humanitární spolupráci jako společenství, jehož cílem bylo zmírnit lidské utrpení realizací nejrůznějších humanitárních projektů v duchu humanitních ideálů, na jejichž základě vznikla Československá republika. V průběhu dalších patnácti let se postupně přetvořila v koalici nestátních poskytovatelů sociálních a zdravotně sociálních služeb sociálně znevýhodněným skupinám občanů.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds