E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Veřejná správa Církevní instituce

Křesťanská demokratická unie - Československá stra

Karlovo náměstí 5 Praha 2
Web
Doplňující údaje: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová je dobrovolným společenstvím občanů. Navazuje na tradice křesťanskodemokratických a křesťanskosociálních stran a hnutí u nás i ve světě a usiluje o uplatňování křesťanských a konzervativních hodnot v politickém životě společnosti a státu.

Komunistická strana Čech a Moravy

Politických vězňů 9 Praha 1
Web
Doplňující údaje: Komunistická strana Čech a Moravy je politickou stranou. Pro své označení používá zkratku KSČM. Programovým cílem KSČM je socialismus, demokratická společnost svobodných, rovnoprávných občanů, společnost politicky a hospodářsky pluralitní, postavená na maximální občanské samosprávě, prosperující a sociálně spravedlivá, pečující o zachování a zlepšování životního prostředí, zabezpečující lidem důstojnou životní úroveň a prosazující bezpečnost a mír.

Židovská obec v Praze

Maiselova 18 Praha 1
Web
Doplňující údaje: Židovská obec v Praze (ŽOP) sdružuje občany, hlásící se k židovskému vyznání, národnosti nebo původu z více než 40 % území České republiky. V současné době má necelých 1600 členů. Od roku 1989 však počet členů obce vzrostl o zhruba 900 osob a průměrný věk členů klesl z 80 na 57 let. ŽOP zajišťuje zejména náboženský a kulturní život svých členů a přispívá k zajištění jejich sociálních a zdravotních potřeb.

Federace židovských obcí v ČR

Maiselova 18 Praha 1
Web
Doplňující údaje: FŽO zastupuje židovskou pospolitost vůči tuzemským orgánům a institucím, včetně státních, a vůči zahraničí.

Slezská církev evangelická a.v.

Na Nivách 7 Český Těšín
Web
Doplňující údaje: Církev má kolem 30 000 členů, kteří žijí ve 21 sborech. Církev působí na poměrně malém území v délce asi 100 km a šířce přes 40 km. Region Těšínského Slezska leží v severovýchodním cípu České republiky. V posledních letech naše církev rozvíjí svou činnost v Praze a misijně působí také na Bruntálsku.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds