E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Mobilní telefony Operátoři

Axima, spol. s r.o.

Palackého třída 516/16 Brno
Web
Doplňující údaje: Jsme stabilní česká firma, působící úspěšně již patnáctým rokem v oboru informačních technologií a osmým rokem v oblasti mobilních řešení. Poskytujeme špičkové řešení pro SMS komunikaci, SMS platby, vyvíjíme specializovaný software pro mobilní telefony, dodáváme systémy pro mobilní internet a platformu pro doručování mobilního obsahu. V těchto oborech jsme špičkou v ČR.

U:fon

Křižíkova 237/36a Praha-Karlín
Web
Doplňující údaje: U-fon Poskytuje vysokorychlostní připojení na Internet s možnosttí hlasových služeb.

T-Mobile Czech republic

Tomíčkova 2144/1 Praha-Chodov
Web
Doplňující údaje: T-Mobile - spolehlivost, jednoduchost, isnpirace. 103 milióny zákazníků v rámci celosvětové komunikační sítě T-Mobile využívají výhod silné mezinárodní skupiny pro své individuální potřeby. Staňte se jedním z nich!

Telefonice O2 Czech republic, a s.

Za Brumlovkou 266/2 Praha-Michle
Web
Doplňující údaje: Telefónica O2 Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje více než sedm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti.

Vodafone

Vinohradská 3217/167 Praha-Strašnice
Web
Doplňující údaje: Vodafone je největší mobilní operátor na světě. Působí v 28 zemích pěti kontinentů, a to nepočítáme 14 dalších partnerských sítí po celém světě. Na konci června 2005 měla skupina Vodafone už 165 milionů zákazníků, takže když si budete chtít popovídat, určitě se někdo najde!
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds