E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Elektronika Elektrické ruční nářadí

ELESPO

Na žertvách 881/40 Praha-Libeň
Web
Doplňující údaje: Široká nabídka elektrického ručního nářadí hobby a profi. Nářadí pro kutily i opravdové profesionály. Prodej značek Narex, Makita, Bosch, DeWALT, Dolmar, Europower, Festool, Gesan, Hawera, Hitachi, ProTool, Solo, Way. Vrtačka, pila, bruska, kladivo, vysavač, aku nářadí, vše si můžete v klidu prohlédnout v našem kamenném obchodě. Na většinu značek poskytujeme také servisní služby. Aktuální nabídka, akční ceny, slevy a výprodej.

Mave Plus, v.o.s.

Nádražní 1617/1 Šternberk
Web
Doplňující údaje: "Nabízíme pneumatické nářadí, elektrické nářadí, příslušenství a technologie stlačeného vzduchu. Zajišťujeme dodávky technologických prvků pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Prodáváme šroubové kompresory a pístové kompresory nízkotlaké i vysokotlaké a zařízení pro úpravu tlakového vzduchu. Provádíme realizace kompresorových stanic včetně rozvodů stlačeného vzduchu a instalací. A dodáváme kompletní sortiment pneumatického nářadí, elektrického nářadí a příslušenství.
"

SALDO

Pražská 30 Dobroměřice
Web
Doplňující údaje: Jsme velkoobchod s brusivem a brusnými materiály, ale nabízíme také vrtáky, železářské zboží nebo vázací a manuální techniku.

EVA.cz

Chloumecká 3376 Mělník
Web
Doplňující údaje: Najdete u nás průmyslové zboží, nářadí, domácí potřeby, alektro spotřebiče a mnoho dalšího. Své výrobky nabízíme obchodníkům, prodejnám, živnostníkům i obchodním řetězcům.

Rucni-naradi.cz

Nebovidy 138 Nebovidy
Web
Doplňující údaje: Nakupte u nás nářadí značek Bosch, Narex, Protool, DeWalt, Wap-Alto, Black and Decker, Mitsubishi, Gardena, Skil, a další. Připraveno je pro Vás Hobby nářadí, Profi nářadí a zahradní technika. Samořejmě také veškeré důležité příslušenství.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds