E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Elektronika Elektrobazary

Eurotech Trade, a.s.

Cejl 817/105 Brno
Web
Doplňující údaje: Jsme přímými dovozci repasované výpočetní techniky z Evropy a severní Ameriky. V našem sortimentu převládají značkové počítače renomovaných výrobců. Na našich prodejnách naleznete široký výběr monitorů, sestav a v neposlední řadě notebooků. Mezi naše zákazníky patří firmy, školy, zdravotnická zařízení, neziskové organizace a jednotlivci.

Importer.cz

Otakara Ševčíka 4228/83 Brno
Web
Doplňující údaje: Portál přímých dovozců IMPORTER.CZ Vám šetří čas a peníze! Zboží od nás můžete zakoupit za jedinečných cenových podmínek a většinou do druhého dne Vám ho doručíme přímo na Vaši adresu. Do nabídky pro Vás zařazujeme zboží, které v jiných obchodech není možné za stejných podmínek zakoupit. Jedná se o nevyprodané skladové zásoby, zboží z výstav či použité zboží.

Bazar Nekázanka

Nekázanka 877/17 Praha-Nové Město
Web
Doplňující údaje: Prodáváme a vykupujeme veškerou starou i novou fototechnika včetně příslušenství, mikroskopy, dalekohledy, nivelační přístroje, osobní a kapesní počítače, notebooky, tiskárny, faxy, tonery a cartridge, elektronické diáře, databanky, vědecké kalkulačky, domácí spotřebiče, televize, videa, DVD, videokamery, walkmany, hi-fi věže, reprosoustavy, mobilní telefony, autorádia, značkové hodinky, značková pera, brýle, zapalovače a mnoho dalšího.

Michael Trade CZ

Moskevská 303/7 Praha-Vršovice
Web
Doplňující údaje: Jsme společnost, která je na našem českém trhu již více jak 10 let. Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé půjčky proti zástavě. Náš systém je velmi jednoduchý, přehledný, bez skrytých poplatků. U nás Vám proti zástavě půjčíme do 10 minut bez zbytečných formalit.

Bazar u Střelnice

Žižkova 611/1 Tábor
Web
Doplňující údaje: Ať už sháníte cokoliv, stavte se v táborském Bazaru u Střelnice nebo v pražském Bazaru Nuselská! Zabýváme se nákupem a prodejem použitého, ale i nového zboží.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds