E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Elektronika Domácí spotřebiče

KARMEB spol.s r.o

Kouřimská 4/2368 Praha 3
Web
Doplňující údaje: Nabízíme gastronomické zařízení nejen pro hotely, restaurace, bary, jídelny i domácnost, umíme vybavit gastronomickou provozovnu dodávkou na klíč, od návrhu provozovny, výroby atypického nerezového nábytku a dodávky zařízení, až po jeho montáž a servis. Prostřednictvím bankovních společností zajišťujeme také leasing nebo úvěr jednotlivých zařízení i kompletních dodávek. Výhradním zastoupením pro Českou a Slovenskou republiku jsme pověřeni americkými společnostmi BLENDTEC a POLYSCIENCE, italskou firmou CEADO, ZEPÉ, IMPERIA a dále francouzskými firmami L.TELLIER, KRAMPOUZ, ROTISOL a BRON-COUCKE.

ARGO

Žihobce 137 Žihobce
Web
Doplňující údaje: Prodáváme zboží renomovaných značek jako je Severin, Rommelsbacher, Steba a Unold. Tyto elektrospotřebiče tvoří svým technickým a výrobním provedením současnou špičku na trhu domácích elektrospotřebičů. Nabízíme i elektrospotřebiče vyráběné v zemích EU vyznačující se špičkovou kvalitou a provedením.

BVZ Commerce, s r.o.

Klecany 618 Klecany
Web
Doplňující údaje: Firma BVZ Commerce, s.r.o. je výhradním dovozcem spotřební elektroniky a domácích a kuchyňských spotřebičů švýcarské značky Roadstar a ručního elektického nářadí britské značky JCB do České a Slovenské republiky.

aWORLD, s r.o.

Brněnská 2347/47 Žďár nad Sázavou
Web
Doplňující údaje: aWORLD v OC CONVENT je velice atraktivní prodejní místo, má neustále připravené žhavé novinky v oblasti elektrospotřebičů, bezpočet akcí a výhod, tak aby si každý mohl vybrat zboží podle vlastních požadavků, přání a potřeb.

TEKA

V Holešovičkách 593/1 Praha-Libeň
Web
Doplňující údaje: Teka dodává kuchyňské dřezy a vestavěné kuchyně do 115-ti zemí nacházejících se na 5-ti různých kontinentech. Dodáváme kompaktní spotřebiče navržené na míru, které se přizpůsobí vaší kuchyni.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds