E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Zdravotní starostlivost Lázně a relaxace

Alžbětiny Lázně, a.s.

Smetanovy Sady 1145/1 Karlovy Vary
Web
Doplňující údaje: Alžbětiny Lázně jsou součástí lázeňského komplexu v Karlových Varech. K léčení využívají přírodní léčivé zdruje - víření vodou a rašelinu. Jsou největším odběratelem víření vody pod jednou střechou.

Lázně LIBVERDA, a.s.

82 Lázně Libverda
Web
Doplňující údaje: LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. jsou tradičním lázeňským komplexem ležícím ve stejnojmenné obci v údolí Jizerských hor v nadmořské výšce 424 metrů. Kromě léčebných procedur, které jsou zaměřené na pacienty s onemocněním srdce a krevního oběhu, je areál lázní vhodný i pro sportovně relaxační pobyty. K relaxaci a rehabilitaci nejen pacientů s onemocněním pohybového ústrojí slouží rehabilitační bazén umístěný přímo na kolonádě.

Lázně Teplice v Čechách, a.s.

Mlýnská 253/2 Teplice
Web
Doplňující údaje: Lázně Teplice v Čechách patří k lázním s nejdelší tradicí. Kromě sofistikované lékařské péče jsou pro jejich hosty připraveny specializované programy a služby, které mohou absolvovat během lázeňského pobytu. Programy jsou koncipovány tak, aby nijak nenarušovaly čerpání lázeňských procedur. Zejména se jedná o služby laser centra, screeningové programy (zjištění aktuálního stavu Vašeho zdraví během jednoho dopoledne), Beauty programy (programy pěstování krásy moderní ženy/muže) a odborné poradenství Studia Visage (poradna proporcionálního oblékání dle typu postavy, líčení, celkový image).

Lázně ROYAL Mariánské Lázně

Lesní 345/5 Mariánské Lázně
Web
Doplňující údaje: Mariánské Lázně jsou nejmladšími lázněmi v západočeském lázeňském trojúhelníku. Staly se světoznámým městem brzy po svém založení, zejména díky bohatství pramenů (více než 40), jejichž různorodé účinky léčí široké spektrum onemocnění.

Lázně NIVA Luhačovice

Antonína Václavíka 336 Pozlovice
Web
Doplňující údaje: Lázeňské domy Niva I. a Niva II., nestátní zdravotnická zařízení, jsou dva moderně řešené a na sobě nezávislé komplexy lázeňských zařízení, které úspěšně poskytují lázeňskou a rehabilitační péči už více než 15 let. Areál lázeňských domů nabízí široké spektrum využití volného času. Venkovní a vnitřní bazény, sauna, fitcentrum, tenisové kurty, stolní tenis a další sportovní i společenské prostory umožní našim hostům aktivní odpočinek uprostřed krásného a zdravého přírodního prostředí.
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds