E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Obchod a služby

Architekti, projektanti

Astrologie

Bezpečnostní agentury

Chovatelské potřeby

Chovatelské stanice psů

Copy centra

Copy centra

Detektivní agentury

Domovy pro seniory

Erotické služby

Fotografické služby

Gastronomie

Kadeřnictví

Kosmetický salon

Masážní salon

Mediální služby

Obchodní domy

Péče o tělo - Solária

Péče o tělo -Fitness

Pohřební služby

Právní poradenství

Překlady a tlumočení

Prodej potravin

Prodej sportovních potřeb a oblečení

Půjčovny automobilů

Půjčovny šatů

Reklama a marketing

Relaxační centrum

Řemeslné služby

Stěhování

Telekomunikační služby

Úklidové služby

Výrobce nápojů

Výrobce potravin

Výrobce sportovního oblečení

ZOO

Stěhování Tom Radar

Kruhová 239/5 Ústí nad Labem
Web
Doplňující údaje: Stěhování domácností a firem, trezorů, pian, kotlů, výstav. Vyklízení včetně odvozu do sběrného dvora.

Chovná stanice Akita Inu Tomadochi

Nádražní 318 Železnice
Web
Doplňující údaje: Naším chovatelským cílem je odchovávat zdravá štěňátka s výborným exteriérem i rodokmenem a především s vyrovnanou povahou, aby byli skvělými společníky, a proto klademe velký důraz na správnou socializaci. Také chceme, aby naše odchovy byly typickými představitely plemene. Velmi zodpovědně proto vybíráme rodiče a snažíme se absolvovat povinná i nepovinná zdravotní vyšetření.Naše mezinárodně chráněná chovatelská stanice Tomadochi (přítel) byla zaregistrována pod FCI v roce 2010.

Vinotéka Víno Praha

Kolínská 13 Praha 3
Web
Doplňující údaje: Online vinotéka nabízí sudová vína, lahvová vína, olivový olej a delikatesy. Víno prodáváme online. Zejména pro obyvatele Prahy zaručujeme komfortní rozvoz vína a dalšího sortimentu. Za výborné ceny prodáváme také víno v Bag in Boxech. Objednáte si vaše oblíbená sudová víno na našich stránkách a my vám doručíme objednávku až do kanceláře či domova. Sortiment našeho obchodu doplňujeme nabídkou vín v originálních lahvích, olivovým olejem, přírodními ovocnými šťávami v BIB, delikatesami a vinařskými doplňky.

Beauty Center PrahaRekvalifikační kurzy Praha

Thámova 4/402 Praha 8
Web
Doplňující údaje: Rekvalifikace osob evid. na ÚP lze hradit v plné výši. Beauty Center Praha spolupracuje dlouhodobě s ÚP. Rekvalifikační kurzy mohou být osobám evidovaným na ÚP hrazeny v plné výši za určitých podmínek. Všechny kurzy, které pořádá BEAUTY CENTER PRAHA jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Denní kurzy - probíhají vybrané dny v týdnu od pondělí do pátku. Víkendový kurz - je v sobotu a v neděli ve vybraných hodinách 9-17. Kurzy vedou vysoce kvalifikovaní odborníci s dlouholetou praxí v  oboru,schváleni MŠMT ĆR. Cílem rekvalifikace je naučit absolventy podávat služby nejvyšší kvality tak, aby získali stálou klientelu a zákazníci se k nim rádi vraceli.

Stěhování-Faitsped Praha

Lohniského Praha
Web
Doplňující údaje: Stěhovací služby Praha, ČR, EU
Stěhování bytů, stěhování kanceláří a provozoven, stěhování úřadů, stěhování strojů, stěhování hudebních nástrojů včetně koncertních křídel a pianin, stěhování pozůstalostí a jejich vyklízení, stěhování do odpadových dvorů, likvidace odpadu, přistavení odpadového kontejneru, montáž a demontáž nábytku, balící servis, mezinárodní stěhování, stěhování fotolabů, kopírek a lékařských přístrojů, stěhování trezorů bez váhového limitu, stěhování archivů a knihoven, zajištění stálé stěhovací a rozvážkové služby, stěhování nonstop 24h denně.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds